Künye

Yayımlayan

KOBİ TREND DERGİSİ

İmtiyaz Sahibi & Genel Koordinatör
Mustafa ASLAN
mustafa@metalmedya.com

Sorumlu Müdür
Murat KÖSE
murat@metalmedya.com.tr

Editör
  Özge ÇALIŞ
ozge@metalmedya.com

Muhabir
 Tuğba ERDOĞAN
tugba@metalmedya.com

Reklam Sorumlusu
Suzan ASLAN
suzan@metalmedya.com.tr

Reklam Satış Grubu

Ali ASLAN
ali@metalmedya.com

Şükran ÜNER
sukran@metalmedya.com

Nurhan SARAÇ
nurhan@metalmedya.com

Banu CEYHAN
banu@metalmedya.com

Ayfer ŞENTÜRK
ayfer@metalmedya.com

Ankara Bölge Temsilcisi

Davut Karacan
davut@metalmedya.com

Grafik Tasarım

Güllü ŞENOL ATEŞ
gul@metalmedya.com

Melike AYVAN
melike@metalmedya.com

Dijital Pazarlama / Web Editör

Kasım ÜÇTAŞ
kasim@metalmedya.com

Muhasebe
Aysun Dağıdır
aysun@metalmedya.com.tr

Hukuk Danışmanı
Av. Ali DOĞAN

Mali Danışman
Murat KOTAN

Ofis Hizmetleri
Havva ATEŞ

 


Metal Medya Yayın Grubu SEYAD üyesidir.